Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym, którego misją jest ułatwianie życia klientów poprzez dostawy wysokiej jakości produktów na bazie naturalnej wody źródlanej we wskazane miejsce, aby oszczędzić czas i zapewnić maksymalną satysfakcję z konsumpcji oferowanych przez nas napojów.

Nie konkurujemy bezpośrednio z tradycyjnym handlem, ale staramy się go dobrze uzupełniać. Kierując się tą filozofią, przez kilka lat obecności na rynku udało nam się zdobyć zaufanie szerokiego grona osób prywatnych i instytucji.

Podstawowym założeniem marki PIERROT jest to, że produkty firmy nie są dostępne w tradycyjnej sprzedaży (sklepy, hurtownie). Klient może je nabyć bezpośrednio od lokalnego dystrybutora - Franczyzobiorcy, który posiada wyłączne prawo sprzedawania produktów firmy na określonym terenie i jest odpowiedzialny za organizację dystrybucji.

Marka PIERROT ukierunkowana jest na odbiorców detalicznych, ponieważ są to klienci, którzy przy profesjonalnej obsłudze są lojalni i zostają z firmą na lata. Nie pobieramy kaucji za opakowania, klient płaci wyłącznie za napoje, dostawa jest bezpłatna. Dzięki dostawom do domu z pominięciem hurtowni oraz sklepów detalicznych, marka PIERROT łączy konkurencyjną cenę dla klienta końcowego z bardzo dobrą marżą dla franczyzobiorcy.

Ponadto oparty na obrocie gotówkowym system pozwala zniwelować zatory płatnicze i obniżyć barierę wejścia potencjalnym franczyzobiorcom. System sprzedaży marki PIERROT można wdrożyć w każdym miejscu, zarówno w dużych miastach, jak i małych miejscowościach, czy powiatach.

 


Co trzeba mieć?

- Magazyn 50 m2 na jeden samochód - Samochód dostawczy o ładowności do 1,5t - Działalność gospodarcza lub gotowość jej założenia - Przestrzeganie procedur i standardów przyjętych w sieci Pierrot - Kapitał początkowy 28 000 złotych

Szkolenie

24 000 szt. gratis

Przekazujemy towar na start. 24 000 butelek wody i napojów przy każdym zakupie 1000 opakowań Licencja terytorialna Wyłączność do sprzedaży produktów na zdefiniowanym terenie geograficznym

Marketing

Sprawdzony system pozyskiwania klientów. Pomoc ze strony doświadczonych kierowców przy uruchamianiu rejonu. Komplet materiałów drukowanych - ulotki informacyjne i reklamowe, projekty graficzne.

System zarządzania opakowaniami

System umożliwia: Budowanie bazy klientów (bieżąca rejestracja klientów) Ewidencjonowanie opakowań przekazywanych klientom (efektywne zarządzanie opakowaniami) Planowanie pracy dostawców (tworzenie i bieżąca modyfikacja planu pracy kierowców na podstawie bazy klientów) Analizę struktury klientów oraz rotacji opakowań.

Doświadczenie

Sprawdzony system dystrybucji. Opieka koordynatora Pomoc w rekrutacji pracowników Standardy operacyjne w zakresie prowadzenia i zarządzania biznesem Rekomendowany system sprzedaży

Osoby zainteresowane uruchomieniem i prowadzeniem oddziału franczyzowego PIERROT proszone są o kontakt z:

PIERROT Dział Rozwoju Sieci Franczyzowej

 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wskazane osoby udzielą wyczerpujących wyjaśnień odnośnie zagadnień związanych z przystąpieniem do systemu franczyzowego, a także poprowadzą dalej proces przygotowania dokumentów i informacji potrzebnych do podjęcia wspólnej decyzji o rozpoczęciu współpracy w ramach systemu franczyzowego PIERROT.

 

 

Organic Food

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym, którego misją jest ułatwić Wasze życie dostarczając każdemu wysokiej jakości wyroby wyprodukowane na bazie naturalnej wody źródlanej w każde wskazane przez Was miejsce, aby oszczędzić Wasz czas i zapewnić maksymalną satysfakcję z konsumpcji naszych towarów.

 

Kontakt

[email protected]
(48) 618 63 71
Wawrzyszów 9, 26-625 Wolanów