Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym, którego misją jest ułatwić Wasze życie dostarczając każdemu wysokiej jakości wyroby wyprodukowane na bazie naturalnej wody źródlanej w każde wskazane przez Was miejsce, aby oszczędzić Wasz czas i zapewnić maksymalną satysfakcję z konsumpcji naszych towarów. Kierując się tą filozofią przez kilka lat obecności na rynku udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów. Codziennie dowozimy do wielu domów, biur i zakładów naturalną wodę źródlaną z własnego ujęcia, oraz produkowane na jej bazie napoje gazowane, niegazowane i soki, starając się stale rozszerzać asortyment. Sami możecie wpłynąć na jego powiększenie, także o inne niezbędne dla Was artykuły, w dziale sugestii, który uruchomiliśmy, aby jeszcze lepiej zaspokajać Wasze potrzeby.

Nasza flota, obecnie licząca kilkadziesiąt samochodów (w 2003 roku było ich zaledwie 2), cały czas zwiększa się i modernizuje. Prowadzimy też kolejne inwestycje mające na celu podniesienie jakości naszych wyrobów.

Mamy nadzieję, że prowadzone przez nas działania odniosą zamierzony skutek – zadowolenie każdego z Was. Liczymy, że będziemy dobrze wypełniali cele, jakie przed sobą postawiliśmy. 

 

Życzymy zadowolenia z naszych usług
i zapraszamy do współpracy

pierrot ręczny podpis kopia

Organic Food

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym, którego misją jest ułatwić Wasze życie dostarczając każdemu wysokiej jakości wyroby wyprodukowane na bazie naturalnej wody źródlanej w każde wskazane przez Was miejsce, aby oszczędzić Wasz czas i zapewnić maksymalną satysfakcję z konsumpcji naszych towarów.

 

Kontakt

[email protected]
(48) 618 63 71
Wawrzyszów 9, 26-625 Wolanów