Kierowca

SZUKASZ PRACY I WYZWAŃ? U NAS BĘDZIESZ MIAŁ MOŻLIWOŚĆ STAWIĆ IM CZOŁO.TWOJA AMBICJA I ZAANGAŻOWANIE A NASZ POMYSŁ I DOŚWIADCZENIE ZAPEWNIĄ TOBIE ROZWÓJ I SATYSFAKCJĘ FINANSOWĄ !

JESTEŚMY OGÓLNOPOLSKIM PRODUCENTEM WODY I NAPOJÓW W OPAKOWANIACH SZKLANYCH DZIAŁAJĄCYM W BRANŻY FMCG, ZE WZGLĘDU NA KOLEJNY ETAP ROZWOJU PODEJMIEMY WSPÓŁPRACĘ Z PRZEWOŹNIKAMI I HANDLOWCAMI NA STANOWISKU:

KIEROWCA/HANDLOWIEC

  • miejsce pracy - obszar województwa mazowieckiego: miasta i okolice

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Rozwóz oraz sprzedaż wody i napojów.
  • Prezentowanie usługi klientom, doradztwo w kwestiach asortymentowych, promocja produktów.
  • Pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych oraz zbieranie informacji z rynku.
  • Realizacja założonych planów.
  • Profesjonalne reprezentowanie firmy oraz dbałość o jej wizerunek.

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.
  • Znajomość topografii miast i okolic.
  • Wykształcenie minimum zawodowe preferowane średnie.
  • Prawo jazdy kat B czynne.
  • Wysoka kultura osobista komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Sumienność, systematyczność, samodzielność, kreatywność i pracowitość.
  • Uczciwość i odpowiedzialność za powierzone mienie.

MILE WIDZIANE:

  • Zarejestrowana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia.
  • Własny samochód dostawczy ze sztywną zabudową(blaszak)-van bus lub kontener z windą załadunkową, rocznik nie starszy jak 2006 (preferowany kolor biały), zgoda na wyklejenie pojazdu naszymi reklamami.

OFERUJEMY:

  • Pracę w zgranym zespole w dynamicznie rozwijającej się Firmie cieszącej się uznaniem i szacunkiem klientów, jednego z lidera w branży.
  • Profesjonalne szkolenia operacyjno-handlowe.
  • Atrakcyjne warunki współpracy i wynagrodzenia.
  • Niezbędne narzędzia pracy, pomoc marketingową.
  • Stałe trasy w obrębie danego miasta.
  • Możliwość rozwoju w strukturach Firmy.
  • Gwarancja płatności w ciągu 7 dni od otrzymania faktury.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z ewentualnym opisem posiadanego lub planowanego do zakupu busa na adres e-mail podany niżej.

Informujemy, że doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest warunkiem koniecznym.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883z późn.zm)”

Organic Food

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym, którego misją jest ułatwić Wasze życie dostarczając każdemu wysokiej jakości wyroby wyprodukowane na bazie naturalnej wody źródlanej w każde wskazane przez Was miejsce, aby oszczędzić Wasz czas i zapewnić maksymalną satysfakcję z konsumpcji naszych towarów.

Kontakt

[email protected]
(48) 618 63 71
Wawrzyszów 9, 26-625 Wolanów