Mechanik w wytwórni wód i napojów Pierrot

Producent i wyłączny dystrybutor wody i napojów Pierrot poszukuje osób na stanowisko

Mechanik

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Eksploatacja maszyn i urządzeń.
  • Eksploatacja instalacji elektroenergetycznych.
  • Wykonywanie bieżących napraw.
  • Przeglądy maszyn i urządzeń.

WYMAGANIA:

Minimum 2 lata na stanowisku mechanika w zakładzie produkcyjnym.

Wykształcenie minimum zawodowe techniczne, preferowane średnie techniczne.

Uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacji urządzeń i instalacji elektroenergetycznych o napięciu do 1

kV).

Znajomość czytania rysunku technicznego.

Dyspozycyjność.

Samodzielność.

Odpowiedzialność

Mile widziana umiejętność spawania.

OFERUJEMY:

Pracę w zgranym zespole.

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Konkurencyjne wynagrodzenie.

Niezbędne przeszkolenie.

Organic Food

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym, którego misją jest ułatwić Wasze życie dostarczając każdemu wysokiej jakości wyroby wyprodukowane na bazie naturalnej wody źródlanej w każde wskazane przez Was miejsce, aby oszczędzić Wasz czas i zapewnić maksymalną satysfakcję z konsumpcji naszych towarów.

Kontakt

[email protected]
(48) 618 63 71
Wawrzyszów 9, 26-625 Wolanów